Mieszkania na sprzedaż

Kraków, Stare Miasto ul Wielopole 18A wnętrze

Kraków, Stare Miasto ul Wielopole 18A

Mieszkanie jest położone w samym sercu Krakowa, nieopodal Starego Rynku. Ta poszukiwana przez inwestorów lokalizacja może być Twoją własnością!

Apartament o powierzchni 56 m2 składa się z salonu z kuchnią oraz dwóch sypialni. Całość dopełnia elegancko wykończona łazienka i spory przedpokój. Mieszkanie ma bardzo ergonomiczny rozkład pomieszczeń, który pozwala na zaaranżowanie przestrzeni nawet na potrzeby kilku osób.

Lokal sprawdzi się zarówno jako apartament na wynajem krótkoterminowy, jak i inwestycja na przyszłość.

Jak wygląda apartament?

Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje. W kuchni zamontowano eleganckie, czarne szafki. Wyposażono ją w nowoczesny sprzęt AGD do zabudowy. Z kolei łazienka pasuje stylistycznie do pozostałych pomieszczeń. Do lokalu przynależy też niewielka piwnica, w której można bezpiecznie przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy.

Całość jest gotowa do zamieszkania. Nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Najważniejsze udogodnienia w mieszkaniu to:

  • wysoki standard wykończenia;
  • w pełni wyposażona kuchnia;
  • solidna stolarka okienna z PCV;
  • nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna;
  • drzwi antywłamaniowe.

Mieszkanie jest aktualnie w stanie deweloperskim. Zaprezentowana na zdjęciach wizualizacja pokazuje, jak będzie wyglądał lokal po wykończeniu.

Nieruchomość ma ustalony status prawny. Jest to odrębna własność z księgą wieczystą i brakiem wpisów w dziale III i IV.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj apartament w centrum Krakowa!

01-06-2022 - Kraków, ul Wielopole 18A
Stare Miasto

Mieszkanie w kamienicy tuż obok krakowskiego Starego Rynku. Wykończone w najwyższym standardzie i przystosowane do zamieszkania lub wynajmu. Znajduje się w nim wszystko, co potrzebne, aby zatrzymać się tu na weekend lub zamieszkać na dłużej. Salon z aneksem kuchennym oraz dwie oddzielne sypialnie sprawiają, że mieszkanie będzie idealne jako wygodne miejsce dla rodziny lub kilku przebywających w nim osób. Apartament to dobra inwestycja kapitału, która z pewnością przyniesie znaczny zysk.
Zacznij już dzisiaj inwestować. Wypełnij odpowiedni formularz a my się wszystkim zajmiemy. To nic nie kosztuje a można dużo zyskać.