O Nas

Paweł Firek
Prezes SEQUENDO Sp. z o.o.
COŚ O MNIE

Od spełnionego marzenia do pomocy innym inwestorom. Poznaj naszą historię
Przez wiele lat sam marzyłem o tym, aby stać się właścicielem apartamentu w sercu Krakowa lub w Zakopanem. Te dwie lokalizacje uważam za jedne z atrakcyjniejszych w Polsce. Są to historyczne miejsca, które przyciągają zarówno turystów, jak i inwestorów. Dlatego właśnie zakup apartamentu w tych miastach jest zawsze dobrą lokatą kapitału. Mieszkanie można z łatwością wynająć lub pozostawić sobie jako zabezpieczenie na przyszłość.

Chcę podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i znajomością rynku. Sami przeszliśmy tę drogę, dlatego wiemy, jak skutecznie poradzić sobie z finalizacją takich transakcji. Skorzystaj z naszych usług, a już wkrótce staniesz się właścicielem mieszkania w Krakowie!

Zaufaj specjalistom od sprzedaży luksusowych apartamentów w zabytkowych kamienicach. My mamy wiedzę, Ty masz kapitał. Łącząc te dwie rzeczy, możesz korzystnie zainwestować i czerpać korzyści z zysków.

Pomożemy Ci zainwestować w sprawdzoną nieruchomość w Krakowie lub Zakopanem. Jeśli masz podobne marzenie, jak ja kilkanaście lat temu, to pomożemy Ci je spełnić.

SOCIAL MEDIA & KONTAKT