Mieszkania na sprzedaż

Kraków ul. Starowiślna 29 wnętrze

Kraków, ul. Starowiślna 29

Apartament z doskonałą lokalizacją na granicy dwóch dzielnic Starego Miasta i Kazimierza. Skrzyżowanie ulic Dietla i Starowiślnej to miejsce, które z jednej strony jest spokojne, z drugiej – pozwala na szybkie dostanie się do najważniejszych punktów aglomeracji.

Mieszkanie o powierzchni 72,57 m2 znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. W 2016 r. miał miejsce generalny remont budynku. Odnowiono wtedy elewację, wyremontowano klatkę schodową oraz zamontowano windę. Do lokalu należy też piwnica 8,41 m2.

Ze względu na przestronność oraz atrakcyjne położenie apartament idealnie sprawdzi się jako inwestycja kapitału lub nieruchomość na wynajem. Kupujący nie płaci żadnej dodatkowej prowizji. Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio przez właściciela lokalu.

Jak wygląda apartament?

Mieszkanie jest zlokalizowane na 4 piętrze. Okna od strony kuchni wychodzą na zadbany ganek z pięknym kasztanowcem. Z drugiej strony mieszkania rozpościera się widok na ulicę Dietla i Starowiślną.

Lokal składa się z salonu z kuchnią oraz dwóch oddzielnych sypialni. Do mieszkania należy też łazienka oraz przestronny przedpokój. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na balkon. Wysokie pomieszczenia pozwalają poczuć niepowtarzalny klimat kamienic i zaaranżować je w oryginalny sposób.

Najważniejsze udogodnienia w lokalu to:

  • ekonomiczne ogrzewanie gazowe;
  • solidna stolarka okienna z PCV;
  • klimatyzacja;
  • nowa instalacja elektryczna;
  • drzwi antywłamaniowe.

Mieszkanie jest aktualnie w stanie deweloperskim. Zaprezentowana na zdjęciach wizualizacja pokazuje, jak będzie wyglądał lokal po wykończeniu.

Nieruchomość ma ustalony status prawny. Jest to odrębna własność z księgą wieczystą i brakiem wpisów w dziale III i IV.

Skontaktuj się już dziś, aby zarezerwować ten doskonale położony apartament!

01-10-2022 - Kraków, ul. Starowiślna 29

Ta inwestycja to przestronny apartament w pięknej, zabytkowej kamienicy. Mieszkanie położone jest w na styku dwóch najważniejszych punktów Krakowa: Starego Miasta oraz Kazimierza. W pobliżu znajduje się sporo lokali oraz miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas. Apartament może być wynajmowany krótko- lub długoterminowo. Sprawdzi się też jako inwestycja kapitału.
Zacznij już dzisiaj inwestować. Wypełnij odpowiedni formularz a my się wszystkim zajmiemy. To nic nie kosztuje a można dużo zyskać.